Kuba Płucisz i Goście – Tu jest mój dom

Koncepcja projektu Kuba Płucisz i Goście nawiązuje do rodzinnej atmosfery i chęci zjednoczenia gwiazd polskiej sceny rocka na jednej scenie i w studio. W projekcie panuje rodzinna atmosfera wszyscy niezależnie od gatunku muzyki, który wykonują wspierają się i przyjaźnią. To, co jest najważniejsze to atmosfera i poczucie wzajemnego szacunku i wsparcia. Projekt ma pokazać, że w czasach wielu konfliktów, muzyczna brać jest blisko siebie i ramię w ramię na jednej scenie potrafi znaleźć wspólny język.

Czytaj dalej Kuba Płucisz i Goście – Tu jest mój dom

Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy

Film “Excentrycy” to historia Fabiana (w tej roli Maciej Stuhr), który u schyłku lat pięćdziesiątych wraca z Anglii do Polski. Wraz z grupą ekscentrycznych muzyków zakłada big band, który już po pierwszym występie odnosi ogromny sukces. To muzyka jest głównym bohaterem filmu „Excentrycy”. Nie tłem, lecz pełnoprawnym bohaterem filmu.

Czytaj dalej Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy

Cree – Heartbreaker

Sebastian Riedel i Cree to zespół doskonale trafiający w gusta fanów Dżemu, Free, The Rolling Stones czy Lynyrd Skynyrd. Na najnowszej płycie nie brak też odniesień do twór­czości Black Sabbath, The Doors czy AC/DC. Nie przymierzając − rockowa klasyka. Ponadto Heartbreaker obfituje w długie, „płynące” kompozycje oraz przynosi liczne niespodzianki w postaci fantastycznych gości i zaskakujących przeróbek.

Czytaj dalej Cree – Heartbreaker