Kaśka Sochacka – Ciche dni (edycja specjalna)

Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej „Ciche dni” ukazał się 26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”).

Czytaj dalej Kaśka Sochacka – Ciche dni (edycja specjalna)

Robert Kasprzycki – Cztery

Kasprzycki – znany śpiewający autor, poeta o duszy rockmana. O wydawnictwie mówi tak: Faktem jest, że albumy wydaję rzadko. Ten nowy nazywam “czwórką”, bo jest to czwarty album w kolejności, ale też stoją za nim czterej muzycy. Po przemeblowaniach stylu, styl mamy trochę jak w powieści Dumasa: głosu baryton, gitar muszkiety i bębny bijące do rytmu: wszyscy za jednego, jeden za wszystkich.

Czytaj dalej Robert Kasprzycki – Cztery

Gregorian – Gregorian 20,2020

Z okazji 20-lecia, najbardziej znany chór gregoriański na świecie, powraca z nowym podwójnym albumem zatytułowanym „20/2020”.

11 zupełnie nowych interpretacji aktualnych hitów list przebojów, takich jak „Faded” Alana Walkera, „Viva La Vida” Coldplay i „Say Something” A Great Big World i Christina Aguilera można znaleźć obok nowo nagranych, ponadczasowych wersji klasyków, takich jak „Blowing In” The Wind i „Mary, Did You Know ”, a także zupełnie nowy autorski materiał.

Czytaj dalej Gregorian – Gregorian 20,2020

Lady Pank – LP 40

“LP 40” to album zespołu Lady Pank. Co ważne, ukazuje się on w jubileuszowym, 40 roku istnienia grupy. W tym czasie panowie pokonali już niejedną falę, przetrwali niejedną burzę i jako jedna z największych legend lat 80. ciągle z powodzeniem utrzymują się na polskiej scenie sami będąc inspiracją dla wielu młodych artystów.

Czytaj dalej Lady Pank – LP 40