Bajm – Best Of 1978 – 2018

Największe hity Bajmu na 40-lecie zespołu. Te najbardziej ukochane przez fanów i publiczność. Trudno wybrać najważniejsze, bo większość na stałe zapisała się w historii polskiej piosenki. Począwszy od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” czy „Szklankę wody”, aż do najnowszej „My”. „Bajm – Best of” to najpiękniejszy prezent od zespołu dla fanów z okazji 40-lecia istnienia.

Czytaj dalej Bajm – Best Of 1978 – 2018

Dawid Podsiadło – Małomiasteczkowy

Stare przysłowie mówi, że ze szczytu wszystkie drogi wiodą w dół. Ale choć jesienią 2016 roku Dawid Podsiadło był na szczycie – z dwiema diamentowymi płytami w dorobku, całym wagonem nagród i wyprzedaną wielką trasą koncertową – ani myślał schodzić. Zrobił więc sobie kilka miesięcy przerwy od sceny, by wymyślić się na nowo.

Czytaj dalej Dawid Podsiadło – Małomiasteczkowy

Maciej Maleńczuk Z Zespołem Psychodancing – Polskie Przeboje

Maciej Maleńczuk i Psychodancing, był zespołem nietypowym na polskiej scenie rozrywkowej. Czterech zawodowych muzyków z Poznania ze skandalizującym wokalistą z Krakowa stworzyło ansambl, który dał się poznać i pokochać szerokiej publiczności. Poza skandalami i medialnością wokalisty, główną przyczyną sukcesu był repertuar, bogaty stylistycznie, świetnie zagrany i potraktowany lekko i z przymrużeniem oka.

Czytaj dalej Maciej Maleńczuk Z Zespołem Psychodancing – Polskie Przeboje

Agnieszka Chrzanowska – Cały Świat Płonie

“Cały świat płonie” kontynuuje linię, którą dziennikarze przy okazji pierwszego long-playa określili słowami: “liryczna i dynamiczna”. Trzynaście nowych kompozycji Agnieszki do słów Czesława Miłosza, Georga Trakla, Bolesława Leśmiana, Tomasza Adamskiego i Michała Zabłockiego, w nowoczesnej aranżacji, z mocno zaakcentowaną sekcją rytmiczną i wirtuozerskimi popisami gitary, klarnetu i skrzypiec, łączy w sobie ogromną intensywność muzyki z fundamentalną dla tego nurtu piosenki czytelnością słowa.

Czytaj dalej Agnieszka Chrzanowska – Cały Świat Płonie