Krzysztof Kiljański – Duety

Już za chwilę minie 10 lat odkąd cała Polska nuciła „Prócz Ciebie, nic” – wielki hit zaśpiewany w duecie z Kayah, którym Krzysztof Kiljański zdobył rynek muzyczny i serca wielu fanów. Z tej okazji artysta przygotował szczególny, przekrojowy album “Duety”. Zgodnie z tytułem na płycie usłyszymy wybór najpiękniejszych duetów nagranych na przestrzeni ostatnich 10 lat, m.in. z Kayah, Haliną Mlynkową, Grażyną Szapołowską.

Czytaj dalej Krzysztof Kiljański – Duety

Kazimierz Grzeskowiak – Silna Grupa Pod Wezwaniem – Chłop Żywemu Nie Przepuści

Moi kochani!
Jestem „nieużytkiem”, który nikomu nie daje zarobić: sam sobie układam słowa, sam do nich przykładam nutki, sam je wyśpiewuję… szkoda, że sam sobie płacę! Jeśli już zapraszam innych, to tylko do spółki z ich ograniczoną odpowiedzialnością i udziałem… udziałami?
Spytacie może – A co robią na pańskiej płycie „słoneczni abstynenci”, w których, jak w starym dowcipie: słowa szwagra, muzyka też kradziona… a śpiewa Jacek Nieżychowski ?

Czytaj dalej Kazimierz Grzeskowiak – Silna Grupa Pod Wezwaniem – Chłop Żywemu Nie Przepuści

Star Guard Muffin – Szanuj

Star Guard Muffin to młody energiczny zespół reggae, mieszający utwory rootsowe z nowoczesnym brzmieniem dancehall. Wokalista zespołu Kamil Bednarek jest jednym z największych odkryć tegorocznej edycji Mam Talent w TVN. Występ Kamila w programie przyczynił się do wzrostu popularności samego zespołu, czego najlepszym dowodem są tłumy fanów na koncertach i ich aktywność w serwisach społecznościowych.

Czytaj dalej Star Guard Muffin – Szanuj

M. Piekarczyk & Balls’Power – Czad

Marek Piekarczyk (ur. 13 lipca 1951 w Poznaniu), polski wokalista rockowy, lider grupy TSA, wegetarianin.
Człowiek o około (jak sam mówi) 45 zawodach, m.in.: dekorator wnętrz, drwal, robotnik drogowy. Do heavy-metalowej grupy TSA dołączył na początku lat osiemdziesiątych i został jej wokalistą. Wcześniejsza kariera Marka Piekarczyka wiązała się z zespołami Monastyr czy Sektor A.

Czytaj dalej M. Piekarczyk & Balls’Power – Czad