Archiwum kategorii: Soul

Obstawa Prezydenta – Koncert 100% Na Żywo !!! (1996, Polskie Nagrania)

Obstawa Prezydenta – bolesławiecka grupa muzyczna, powstała w 1986 roku. Muzyka Obstawy Prezydenta wywodzi się z bluesowej tradycji. To mieszanka takich stylów muzycznych jak: rock and roll, funk, rock, soul.

W 1988 roku gościli w koncercie „Debiuty” podczas opolskiego festiwalu. Kilkukrotnie zespół brał udział w warszawskim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w studiu Telewizji Polskiej. Są autorami i wykonawcami utworu związanego z WOŚP: „Od rana wszystko wokół zwariowało”. Ostatnia płyta “O nic mnie nie pytaj” została nominowana do nagrody Fryderyki 2010…

Czytaj dalej Obstawa Prezydenta – Koncert 100% Na Żywo !!! (1996, Polskie Nagrania)

Sound’n’Grace – Życzenia (2017)

“Życzenia” to drugi album najsłynniejszego chóru Sound’n’Grace, który ukazał się 17 listopada. Album zapowiadały 2 single. “100”, który został nagrany z Filipem Lato i stał się absolutnym hitem jesieni we wszystkich stacjach radiowych w Polsce, a w internecie liczba wyświetleń przekroczyła 10 milionów. 31 października ukazał się drugi singiel “Idealnie”, który można usłyszeć w największych stacjach radiowych oraz czołówkach list przebojów.

Czytaj dalej Sound’n’Grace – Życzenia (2017)