Archiwum kategorii: Ballady

Peter And Jacob – Peter And Jacob (2015)

Duet dwóch skromnych chłopaków zrobił znakomite wrażenie w piątej edycji “Must Be The Music”. “Jesteście obydwoje bardzo zdolni i bardzo delikatni. Podoba mi się to, że się znaleźliście i że kroczycie takimi subtelnymi krokami” – mówiła jurorka Ela Zapendowska. “Bardzo na was czekałem i się nie zawiodłem. Jesteście z innego świata, brawo” – dorzucił Adam Sztaba. Czytaj dalej Peter And Jacob – Peter And Jacob (2015)

Anna German ‎– Recital Piosenek “Zakwitnę Różą”

Jako piosenkarka debiutowała w 1960 r. we wrocławskim „Kalamburze”. W 1963 roku wzięła udział w III Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie, gdzie zdobyła II nagrodę w dniu polskim za utwór „Tak mi z tym źle”. Natomiast w 1964 r. zdobyła drugą nagrodę na Festiwalu Piosenki w Opolu śpiewając piosenkę „Tańczące Eurydyki”. Następnie zdobyła dwie nagrody za „Tańczące Eurydyki” podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie w 1964 r.: I (w dniu polskim) i III (w dniu międzynarodowym).
Podczas III Festiwalu Piosenki w Opolu w 1965 r. zdobyła I nagrodę za piosenkę „Zakwitnę różą”. Czytaj dalej Anna German ‎– Recital Piosenek “Zakwitnę Różą”