SHE

Ponieważ o grupie niewiele wiem (pamiętam że zaistniała pod koniec lat 80-tych ,pamiętam szkockie spódnice i muzykę spod znaku U2) przytoczę fragment biografii zaczerpnięty ze strony
W 1986 roku siedemnastoletni Tomek Lipnicki wspólnie z Radosławem Zblewskim (perkusja) i Ireneuszem Mazurkiem (bass, programowanie) zakłada grupę She, by po raz pierwszy spróbować swoich sił jako wokalista.

Czytaj dalej SHE

Szansa na Sukces

Płyta z piosenkami i podkładami muzycznymi z Szansy na sukces. Na płycie laureaci tego telewizyjnego programu śpiewają swoje wersje znanych przebojów. Usłyszycie tu nawet pierwsze nagranie gwiazy Varius Manx – Kasi Stankiewicz. Jest też Justyna Steczkowska w płytowej wersji “Boskiego Buenos. Pozostałych wykonawców – możecie pamiętać z programów telewizyjnych, opolskich debiutów i różnych koncertów.

Czytaj dalej Szansa na Sukces

Urszula – Prawie wszystko

Jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek rockowych. Podczas 30-letniej kariery kilka razy znikała ze sceny, aby powracać na nią ze zdwojoną siłą. Dzięki ciężkiej pracy na scenie oraz w studiu nagraniowym, Urszuli udało się powiększyć swoją muzyczną kolekcję o złote, platynowe i multiplatynowe płyty, Przeboje Roku oraz główne nagrody na polskich i zagranicznych festiwalach.

Czytaj dalej Urszula – Prawie wszystko